Náš team

Xcentrum tvoria mladí, dynamickí a kreatívni ľudia so zmyslom pre trpezlivosť, zodpovednosť a úctu ku klientom. Dbajú na bezproblémový chod a maximálnu bezpečnosť, pretože ich poslaním, je splniť aj tie najnáročnejšie očakávania klientov.

Miro Antal

Odborník na off road a terénne vozidlá sa svojmu „koníčku“ začal venovať pred 17. rokmi. Tento koníček je dnes jeho profesionálnym zamestnaním. Od roku 1992 organizuje v SR, ČR i v celej Európe zrazy terénnych vozidiel, off road  a cross-country raly preteky. Je členom posádky legendárnej RALLY DAKAR. Vedie tréningy a školenia bezpečnej jazdy na 4×4 vozidlách. S Xcentrom spolupracujú iba profesionáli z tejto oblasti, ktorí sú dlhoročnými členmi Off road klubu. Tu našli zmysel a radosť adrenalínovej jazdy a posúvajú tuto radosť a skúsenosti klientom.

Sandra Antalová

Profesionálna inštruktorka jazdy na motorových štvorkolkách má štvorročné skúsenosti, ktoré s radosťou odovzdáva našim klientom. V roku 2007 sa stala v tomto neznámom športe absolútnou víťazkou  QC–cupu. Vďaka svojmu  kladnému vzťahom k deťom bez problémov vyškolí a naučí jazde i vaše ratolesti. Pomôže Vám nabrať odvahu a jazdu dokáže zmeniť na nezabudnuteľný adrenalínový pôžitok z rýchlosti a prekonávania prekážok.

Miroslav Brezovský

Profesionál na úpravy vozidiel, bývali pretekár cross country rally a Offroad trophy. Poskytne vám kompletné riešenia a poradenstvo pre úpravu vašeho 4X4 vozidla. Poradenstvo pri nákupe vašeho nového tereňaku.